Spotkanie Karkonoskiej Izby Gospodarczej w Wałbrzychu.

Informujemy i serdecznie zachęcamy do udziału w Spotkaniu Karkonoskich Przedsiębiorców, które już niebawem odbędzie się w Wałbrzychu.

26.01.2023 r.
Pałac Tielscha, ul. Armii Krajowej 7A, 58-302 Wałbrzych

AGENDA SPOTKANIA

8:45 REJESTRACJA UŻYTKOWNIKÓW

9:00 SPOTKANIA KARKONOSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW
Rozpoczęcie spotkania – Przedstawienie inicjatywy.

9:15 ZAPOZNANIE UCZESTNIKÓW
Minutowa prezentacja firmy.

9:45 PANEL EDUKACYJNY
         Każde spotkanie to merytoryczna dawka wiedzy okołobiznesowej. Prelekcje prowadzone są przez przedsiębiorców- praktyków.

10:15 NETWORKING
Wymiana kontaktów biznesowych podczas przerwy kawowej.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 9:00-11:30. Koszt uczestnictwa wynosi 149 PLN /osobę.

REJESTRACJA UCZESTNICTWA

ℹ kontakt telefoniczny pod nr (+48) 786-845-488 wysłanie wiadomości
ℹ e-mail skp@kig.net.pl (wystarczy przesłać dane firmy oraz liczbę uczestników)

Karkonoska Izba Gospodarcza stworzyła markę Spotkania Karkonoskich Przedsiębiorców. Jest to inicjatywa, mająca na celu zrzeszanie przedsiębiorców z różnych branż, głównie celem wymiany kontaktów biznesowych. Jako instytucja, Karkonoska Izba Gospodarcza wspiera rozwój firm od 1991r.

Na cyklicznych spotkaniach pojawiają się właściciele m.in. z branży deweloperskiej, HoReCa, produkcyjnej, automotive, mniejsze i większe firmy zarówno o zasięgu lokalnym jak i firmy o zasięgu ogólnopolskim, czy też międzynarodowym. Spotkania te są doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, znalezienia nowych partnerów/kontrahentów czy też inwestorów. Jako, iż jest to marka własna Karkonoskiej Izby Gospodarczej, organizacja dba o to, aby każde takie spotkanie wnosiło również wartość dodaną dla każdego uczestnika, w postaci prelekcji z różnych dziedzin gospodarki.

W chwili obecnej spotkania odbywają się w 7 większych aglomeracjach Dolnego Śląska, tj Zgorzelec, Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko, Legnica, Wrocław i Głogów zrzeszając w nich przedsiębiorców również z ościennych powiatów.

Działania Karkonoskiej Izby Gospodarczej i relacje z dotychczasowych spotkań można śledzić pod adresem: https://www.facebook.com/SpotkaniaKarkonoskichPrzedsiebiorcow

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *