Optymalizacja podatkowa a zaciągnięcie kredytu, czyli jaki podatek taki kredyt.

Wałbrzyski Inkubator Przedsiębiorczości zachęca do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. Optymalizacja podatkowa a zaciągnięcie kredytu, czyli jaki podatek taki kredyt.”

Agenda spotkania:

12:45 Rejestracja uczestników

13:00 Szkolenie

14:00 Networking

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poświęcone tematyce optymalizacji podatkowej i zaciąganiu kredytów, które odbędzie się w dniu 30.03.2023 r. o godzinie 13 w siedzibie Wałbrzyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ulicy Młynarskiej 29.

Podczas spotkania omówimy, dlaczego optymalizacja podatkowa i zaciąganie kredytów są ze sobą powiązane oraz jakie korzyści finansowe może przynieść odpowiednie ich połączenie. W trakcie prezentacji przedstawimy praktyczne przykłady, które pozwolą lepiej zrozumieć zasadę “jaki podatek taki kredyt” oraz przedyskutujemy najważniejsze aspekty związane z tym tematem.

Będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat optymalizacji podatkowej i zaciągania kredytów oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami spotkania. Na zakończenie przewidujemy czas na zadawanie pytań i rozmowę przy kawie.

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności za pomocą formularza zgłoszeniowego Formularz bądź mailem na adres biuro@inkubator.walbrzych.pl

Zapraszamy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *