Inkubator Wałbrzych

ZEFIR UTV Sp. z o.o.

Poznaj innowacyjne i wielozadaniowe pojazdy ZEFIR.

Stworzone z myślą o pracy w każdym terenie, przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu. Posiadają mocny silnik elektryczny 6kW oraz bezobsługowe baterie umożliwiające przejechanie dystansu nawet do 100 kilometrów na jednym ładowaniu. Wszystkie nasze pojazdy są dopuszczone do ruchu po drogach publicznych.

Silniki elektryczne to nie tylko troska o naszą planetę. Kupując pojazd napędzany energią elektryczną dbasz również o swoje finanse! Koszt jego utrzymania jest dużo niższy od tych napędzanych silnikiem spalinowym przede wszystkim ze względu na cenę wykorzystywanej energii ale też dzięki niższym kosztom ekspolatacji (brak oleju, filtrów itp.) oraz prostocie serwisowania (dużo mniej części). Oszczędzasz już od pierwszego dnia!

Zefir to czyste powietrze. Pojazdy elektryczne nie emitują spalin, dzięki czemu znacznie zmniejszają swój ślad węglowy. To Twój wkład w walkę z ociepleniem klimatu.

Pojazd elektryczny to prostota obsługi i serwisu. Posiada znacznie mniejszą ilość części, dzięki czemu jest mniej podatny na awarie a niezbędne czynności serwisowe można w wielu przypadkach wykonać samemu.

Zefir to cisza. Przełoży się ona na zdrowie i komfort użytkownika, ale docenią ją też pracownicy i sąsiedzi. Istotną różnicę zauważysz również podczas pracy przy zwierzętach, w gospodarstwach, parkach i lasach.

Silnik elektryczny to nowa jakość prowadzenia pojazdu. Natychmiastowa dostępność maksymalnego momentu obrotowego przekłada się na lepszą dynamikę pracy.

Więcej na www.zefirutv.pl