Inkubator Wałbrzych

Jeżeli szukacie wsparcia merytorycznego i procesowego w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego czy też firmowego to dobrze trafiliście. Jesteśmy zarejestrowanym w KNF pośrednikiem kredytowym oraz ubezpieczeniowym .

Dlaczego jest to ważne?

Macie pewność, że reprezentujemy interes Klienta, a nie banku. Swoją pracę wykonujemy w sposób rzetelny i profesjonalny z zachowaniem tajemnicy bankowej i zawodowej . Nasz zespół nie tylko przygotuje porównanie ofert kilku banków, ale także przeprowadzi Was przez cały proces przyznania kredytu.

Co daje współpraca z nami?

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Przeprowadzimy Was przez cały proces kredytowy, pomożemy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, w kontaktach z Developerem, Sprzedającym czy Rzeczoznawcą. Sprawdzimy nieruchomość, którą chcecie kupić, a także pomożemy w przygotowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów związanych z zakupem.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Przygotujemy dla Was najkorzystniejsze oferty oraz rozwiązania po wcześniejszym przeanalizowaniu Waszej zdolności kredytowej, przedstawimy Wam wszystkie koszty związane z zakupem nieruchomości tak, abyście mogli zaplanować wydatki . Pomożemy znaleźć oszczędności podczas wyboru ubezpieczenia mieszkania czy domu- współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi

BEZPIECZEŃSTWO

Od ponad 18 lat pomagamy Naszym Klientom, dzięki czemu wiemy gdzie i jak to robić. Zaproponujemy rozwiązania jeżeli spotkacie się z problemem w uzyskaniu kredytu. Jesteśmy zaufanym “łącznikiem” między Wami a bankiem. Nie musicie się obawiać zadawania nam trudnych pytań czy nawet tych z pozoru banalnych.

WSPARCIE

Udostępniamy Wam naszą wiedzę oraz doświadczenie na każdym etapie współpracy, nawet po podpisaniu i uruchomieniu kredytu.

Korzystanie z usług nFinance jest bezpłatne, a oferty przedstawione przez Naszych ekspertów nie różnią się od tych przedstawionych bezpośrednio w banku.

Największą i najważniejszą wartością jest dla Nas zadowolony Klient.

📞 502 265 017

📌 Młynarska 29, 58-300 Wałbrzych

🖥️www.dobrekredyty.net